Milí zákazníci, 26.1.- 23.2. máme dovolenou. Objednávky přijaté v tomto termínu budeme postupně odesílat od 26.2. Stále můžete využívat výprodejový kód na slevu 70% ,,VYPRODEJ´´ na produkty, které jsou skladem.

LITTLE DUTCH domeček pro panenky

Dřevěný domeček pro panenky s vybavením

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 1422
Značka: LITTLE DUTCH
2 640 Kč
Kategorie: Dřevěné
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Tento klasický domeček pro panenky zaručuje spoustu zábavy. Robustní dřevěný rám má roztomilé modré žaluzie a modrou střechu, kterou lze odstranit a zobrazit tak podkroví (střešní panel je ve skutečnosti zahrada) Dům má 19 kusů nábytku a doplňků, takže si s ním můžete hned hrát. Zahrnuje také nálepky, které vám pomohou vyzdobit dům jedinečným způsobem. K dokončení dekorací jsou k dispozici další sady her. Little Dutch vytváří nadčasové, vysoce kvalitní hračky se stylovými barvami, tisky a ilustracemi. Všechny naše výrobky jsou v souladu s evropskými směrnicemi a jsou vyráběny sociálně odpovědným způsobem bez použití dětské práce.

Základní sada se skládá z: – Dům – stůl – židle – gauč – 3 malé polštáře – 1 velký polštář – lampa – skříňka – akvárium – televize – rostlina – umyvadlo – zrcadlo – koupel – WC – 2 zeleninové pozemky – nálepka

Vyrobeno ze dřeva

Malované vodou ředitelnou barvou pro děti

ROZMĚRY DOMU: 43 cm x 57 cm x 24,5 cm

Věk 3+ let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: