Vážení zákazníci, 29.6.-12.7. máme dovolenou. Objednávky obdržené v tomto období budeme odesílat 13.7. Děkujeme

Cam Cam Copenhagen set na vaření

Dřevěná kuchařská sada pro malé kuchtíky

Skladem (1 ks)
Kód: 1149
950 Kč
Kategorie: Kuchyňky a doplňky
Záruka: 2 roky

Krásná dřevěná kuchařská sada skládající se z pánve, špachtle a lžíce, ideální pro mnoho hodin šťastného vaření v kuchyni Play. Sada má certifikaci FSC® a je vyrobena z různých druhů tvrdého dřeva: bukové, dubové a sapelové dřevo. Díky svým přírodním materiálům, exkluzivní kvalitě a klasickému vintage vzhledu je sada vaření krásná a zábavná.
Velikost pánve se hodí ke sporáku Cam Cam Copenhagen kuchyňce a všechny tři náčiní jsou navrženy s bavlněnou smyčkou v retro stylu, takže je lze zavěsit, aby byl kuchyňský kout příjemný a uklizený pro malého kuchaře v domácnosti. Sada je dokonalým dárkem a skutečným dárkem na památku, se kterým si dítě bude hrát a po mnoho let si ho vážit.

Pokud se chcete přirozeně rozhodnout pro blaho svého dítěte a životní prostředí, rozhodněte se pro dřevěné hračky. Jako čistě přírodní materiál dřevo neobsahuje žádné škodlivé látky a pro malé prsty je měkké a teplé na dotek. Dřevěné hračky nabízejí důležitý učební nástroj pro vývoj dětí. Jsou bezpečné pro děti, podporují představivost a kreativitu a pomáhají rozvíjet motorické dovednosti. Dřevěné hračky jsou skvělou investicí, protože jsou odolné, nadčasové a vydrží generace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: